مینی‌دوره‌ی ژورنال ۴۴ با تکیه بر نکات طلاییِ مکانیزم‌های حرکتی بیگ‌مانی‌ها (بانک‌ها و موسسات مالی بزرگ) برای تریدرهای با سطوح مختلف (مبتدی، متوسط و پیشرفته) طراحی شده؛ به گونه‌ای که هم جنبه‌ی آموزشی براساس سرفصل‌های ‌به‌روزِ بازارخوانی داشته باشد (برای سطوحِ مبتدی و متوسط) و هم جنبه‌ی جمعبندی (برای تریدرهای باتجربه‌ و سطوح پیشرفته‌). معاملات بررسی شده در این مینی‌دوره‌، معاملات ژورنال شخصیِ مهندس امیر گودرزی بوده که در ۴۴ جلسه‌ی ۸ تا ۱۵ دقیقه‌ای برای شما عزیزان تدارک دیده شده است؛ یعنی یک پروسه‌‌ی آموزشی مداوم، مختصر و مفید که برای کم‌حوصله‌ترین افراد هم جذابیت دارد!

با بررسی این معاملات، شما با الگوریتم‌های حرکتی پول‌های هوشمند بازار آشنا شده و در کنار آن، حد ضرر، حدسود و نکاتِ جانبی دیگرِ مرتبط با آن معامله در فازهای مختلف بازار را فرا می‌گیرید. همچنین با کمی تغییر در فرضیاتِ شرایط Live بازار، ستاپ‌های جایگزین را هم خواهید آموخت تا بعد از آن، در شرایط واقعی بازار، استرس کم‌تری گرفته و معاملات بهتری را تجربه کنید. نکته آن که براساس تجربه‌ی شخصیِ بیش از ۱۵۰۰۰ معامله در ۹ سال، مشابهِ این معاملات در آینده، به دفعات در Live بازار اتفاق می‌افتد و این نکات قابل استفاده در انس طلا، جفت‌ارزها، شاخص‌ها و فیوچرزِ کریپتوکارنسی‌ خواهد بود.

مینی‌دوره‌ی ژورنال ۴۴، ماحصلِ یک ترکیبِ بکر از دستکاری‌های قیمتی بیگ‌مانی‌ها (Price Manipulation)، پیشخور قیمتی (Price Anticipation) و مسیریابی جهت بازار (Market Orientation) بوده و امید است رضایت حداکثری دانشجویانِ فارکسپلودی را در پی داشته باشد.

برای ثبت نام مینی‌دوره‌ی ژورنال ۴۴، حتما از کد تخفیف‌های ارائه‌شده استفاده کنید. کد تخفیف ۶۰ درصدی “Journal44” برای تمام دنبال‌کنندگان پیج اینستاگرام Forexplode و سایت Amir-goudarzi.com قابل استفاده است. توجه داشته باشید استفاده از این کد تخفیف، فقط به مدت و تعداد محدود، ممکن می‌باشد.

کد تخفیف ۶۰٪ به مدت و تعداد محدود: Journal44

برای اطلاعات‌ بیشتر، می‌توانید از طریق دایرکت اینستاگرام درخواست مشاوره‌ی آنلاین و یا تلفنی دهید.